Voralent PNGmini

Resim ve Fotoğraf Optimizasyon Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.79 MB
  • Version 1.0.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Voralent
Voralent PNGmini; kullanımı kolay bir uygulama olup kullanıcılarının bilgisayarlarında depo ettikleri fotoğraf albümlerinin fazla yer kaplamalarından dolayı oluşturduğu sıkıntılara pratik çözümlere sunarak kullanıcılarını memnun eden bir yazılım örneğidir

Voralent PNGmini; kullanımı kolay bir uygulama olup kullanıcılarının bilgisayarlarında depo ettikleri fotoğraf albümlerinin fazla yer kaplamalarından dolayı oluşturduğu sıkıntılara pratik çözümlere sunarak kullanıcılarını memnun eden bir yazılım örneğidir.

Tamamen ücretsiz oluşu ve kaliteli tasarımı ile binlerce fotoğrafınızın bulunduğu dosyalarınızı optiminize ederek boyutlarının azaltmaktadır. Fotoğraflarınızın optiminizasyon işlemi sırasında kelitelerinden ödün verilmemekte ve bu şekilde küçük boyutlara getirilmektedir. Kullanımı kolay bir arayüze sahip olan uygulama her seviyeden bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği bir tasarıma sahiptir. Dosyalarınızı optiminize etmek istediğiniz de tek yapmanız gereken fotoğraflarınızın içerisinde bulunduğu dosyayı uygulamanın arayüzüne sürekleyip bırakmak olacaktır. Toplu optiminize işlemi fotoğrafları ile tek tek uğraşmak isteyen kullanıcıların aradığı özellik olmasa da zamandan tasarruf ve hızlı optiminize işlemi pek çok kullanıcının aradığı niteliktir.

Uygulamanın sunduğu genel optiminizasyon ayarlarını kullanarak resim kalitesini bozmadan optiminize işlemini kolayca gerçekleştirebilir ve sistem performansınızı arttırabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Voralent PNGmini indir